Ліквідував самого Ржицького: на росії спецназ затримав відомого українського спортсмена (ФОТО/ВІДЕО)

Його підозрюють у розстрілі екскомандира підводного човна «Краснодар»

За підозрою у вбивстві Станіслава Ржицького 11 липня затримано 64-річного уродженця України Сергія Денисенка, повідомляють росЗМ.

Зазначається, що він був президентом Федерації шотокан карате-до України (SKIF), а також заслуженим тренером та заслуженим майстром спорту України. Денисенко - володар восьмого дана.

Денисенка було затримано на орендованій квартирі в Туапсе. В операції із його затримання брав участь спецназ.

 

У підозрюваного знайшли пістолет із глушником.

 

Експертам належить порівняти кулі та гільзи, вилучені на місці вбивства, зі знайденою зброєю.

За даними зі сторінки ФБ, Денисенко народився на Сумщині, проживав у Києві. Здобув освіту у Хмельницькому національному університеті та Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка.

У соцмережах пишуть, що Денисенко останнім часом жив та тренував у Краснодарі.

Напередодні у росії застрелили екскомандира підводного човна «Краснодар» Станіслава Ржицького, який ймовірно причетний до удару «калібрами» по Вінниці минулого року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень