Лікарі з Тайваню прибули у Рівне: вони лікуватимуть поранених бійців

Перебуватимуть медики тиждень у Рівненській центральній міській лікарні

Група медиків із Тайваню прибула з робочою місією до Рівненської центральної міської лікарні.

Хірурги з Азії подолали понад 8 тисяч км, аби поділитися власним досвідом. У медзакладі Рівного вони перебуватимуть тиждень і надаватимуть допомогу пораненим бійцям.

Зокрема, будуть проводити операції та консультувати. Деяких важкохворих пацієнтів з ампутаціями планують забрати на довготривалу реабілітацію і також запросять кількох хірургів на навчання в Тайвань.

За нашими даними, організатори місії розглядають продовження співпраці з міською лікарнею і з Рівним в цілому. Попередньо йдеться про спільну роботу протягом 3 років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень