Лікар з Рівненщини терміново потребує допомоги (ФОТО)

На нього чекає трансплантація кісткового мозку

Цей лікар - хірург з Клеваня, який працює у Рівненській центральній районній лікарні, депутат Рівненської облради Михайло Вервега.

Про це повідомила у Фейсбуці рівненський журналіст Ольга Ферар:

Ферар Ольга · 2 год Хірург Михайло Вервега перебуває у клініці у Вроцлаві. Йому будуть робити трансплантацію кісткового мозку від сестри.

 

Сума, яку ще потрібно назбирати захмарна - понад 30 тисяч доларів. 

 

4149 4991 3137 1864 картка доньки Богдани Вервеги.

 

А депутат міськради Рівного Любов Романюк написала:

Любов Романюк 12 год Родина Вервеги Михайла Степановича, щиро вдячна кожному, хто допоміг, хто не залишився байдужим, хто молився і підтримував.

 

Дорогі люди! Ви не лише допомогли матеріально, а дали велику силу, віру і бажання лікуватися. Для Михайла Степановича це надзвичайно важливо!!! На початку хвороби, він протестував, забороняв, не хотів розголосу, бо знав і розумів, як непросто живеться зараз простій українській родині.
Дякуючи вам і рідним, сьогодні він проходить курс лікування в Польщі у відомого професора, котрий стоїть у витоків науки онкогематології.

 

На жаль, вчора у Михайла Степановича стався рецидив. Треба швидко, терміново реагувати!! Прошу вас допомогти. Родина готова віддати все, але без вашої підтримки не впорається. Допоки ми віримо, молимося, допомагаємо- бореться Михайло Степанович.


Ця Людина стільки разів рятувала, давала надію і можливість жити іншим. Благаю, допоможіть і йому боротися, допоможіть отримати шанс, бо можливість є! Боже милосердя і добро людей- без меж!!! Вірю!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень