Рівненська поетеса і бард Лідія Гольонко презентуватиме диск своїх пісень

Презентація відбудеться у Рівному у неділю, 25 вересня.

Про презентацію Лідія Гольонко повідомила у соцмережі Фейсбук:

Лідія Гольонко · Дорогі друзі! Запрошую всіх на презентацію диска авторських пісень "Зіграйте, маестро!", яка відбудеться 25 вересня 2016року у виставковій залі Будинку культури о 15 год. Буду рада зустрічі з Вами!!!

Лідія Гольонко живе у Рівному і працює бухгалтером гіпермаркету "Епіцентр".

Вона була учасницею фестивалю сучасної пісні “Червона рута”, трьох фестивалів авторської пісні та співаної поезії “Оберіг”. Про пісенну творчість Лідії Гольонко знято короткометражний документальний фільм. А її пісня “Не молились козаченки” звучить у документальному кінофільмі “Собор”.

Свою першу поетичну збірку "Поріг" Лідія Гольонко видала у 1992 році. Потім тривалий час не друкувалася, оскільки вважала, що поезія нікому не потрібна, і тривалий час боролася з тяжкою хворобою. У цей момент прийшло й переосмислення ролі поезії в її житті.

Після одужання Лідія Гольонко видала відразу дві книги і у березні цього року презентувала їх у Рівному. Це книги  "Сім нот любові і печалі", в якій зібрані вірші за останні два роки, і поема про нелегальний видобуток бурштину на Рівненщині "Легенда про бурштин". 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень