Рівненська поетеса і бард Лідія Гольонко презентуватиме диск своїх пісень

Презентація відбудеться у Рівному у неділю, 25 вересня.

Про презентацію Лідія Гольонко повідомила у соцмережі Фейсбук:

Лідія Гольонко · Дорогі друзі! Запрошую всіх на презентацію диска авторських пісень "Зіграйте, маестро!", яка відбудеться 25 вересня 2016року у виставковій залі Будинку культури о 15 год. Буду рада зустрічі з Вами!!!

Лідія Гольонко живе у Рівному і працює бухгалтером гіпермаркету "Епіцентр".

Вона була учасницею фестивалю сучасної пісні “Червона рута”, трьох фестивалів авторської пісні та співаної поезії “Оберіг”. Про пісенну творчість Лідії Гольонко знято короткометражний документальний фільм. А її пісня “Не молились козаченки” звучить у документальному кінофільмі “Собор”.

Свою першу поетичну збірку "Поріг" Лідія Гольонко видала у 1992 році. Потім тривалий час не друкувалася, оскільки вважала, що поезія нікому не потрібна, і тривалий час боролася з тяжкою хворобою. У цей момент прийшло й переосмислення ролі поезії в її житті.

Після одужання Лідія Гольонко видала відразу дві книги і у березні цього року презентувала їх у Рівному. Це книги  "Сім нот любові і печалі", в якій зібрані вірші за останні два роки, і поема про нелегальний видобуток бурштину на Рівненщині "Легенда про бурштин". 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень