Лайфхак: на яких полицях шукати дешевші продукти в магазинах

Так можна зекономити

Витрати на їжу – суттєва частина сімейного бюджету. Тож багато людей хочуть зекономити, поповнюючи запаси провізії.

Особливо ця потреба актуальна зараз, коли почалася повномасштабна війна. У цих умовах потрібно вміти знайти на полицях в магазинах і супермаркетах дійсно дешевші продукти. 

Зазвичай продавці вдаються до хитрощів, аби продати дорожчі товари. Тож у першу чергу нам на очі траплялися саме дорогі продукти, а ті, що дешевші, намагаються заховати від наших очей якомога далі.

Де шукати дешеві продукти в магазинах

Відповідь на це питання досить проста — на тих полицях, які не навпроти очей. Тобто дешеві продукти в супермаркетах зазвичай розміщують на найнижчій полиці або на верхній. Чим ближче до середини ряду, тим дорожчі товари на полицях.

Чому дорогі товари розміщують посередині торгових стелажів

Ми рідко дивимося вниз або вгору. І, якщо людина поспішає, то навряд чи вона буде шукати дешевші товари, а візьме те, що бачить перед собою.

Джерело: Ukr.Media

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень