Китайці не відмовилися від вирощування льону на бурштинових землях Рівненщини

Ще й обіцяють добре платити за оренду землі

Два роки тому ми повідомляли про те, що китайці хочуть у Сарненському районі взяти в оренду 30 тисяч гектарів землі, щоб вирощувати льон, і збудувати тут завод з його переробки. Ми поцікавилися, як реалізується ця ідея.

Голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, який підписував меморандум про співпрацю, каже, що завод таки будуватимуть:

Це не лише китайці. Це французько-китайське підприємство, яке зареєстроване в місті Сарни. Вони зараз десь на стадії узгодження на міждержавному рівні зупинилися, наскільки у мене є інформація. Те, що було потрібно від нас на місцях, ми їм всю інформацію надали і вони проходять певні узгодження на міждержавному рівні, тому що це - дуже великий обсяг інвестицій.

За словами Руслана Серпенінова, підприємство, яке зареєстрував інвестор у Сарнах, називається  ТОВ «ЮЄ Сарни». Інвестор планує у місцевих мешканців – власників паїв орендувати землю і платити за це

по 100 доларів (близько 2700 гривень) за 1 гектар, в той час як українські сільгоспвиробники платять лише 500-1000 гривень.

Де саме розташують завод, Руслан Серпенінов не називає. Пояснює, що інвестор просив зберігати поки в таємниці це питання. І додає:

Нам головне, щоб завод був у нашому районі. Тому що це - робочі місця, надходження до місцевих бюджетів, розвиток інфраструктури, відновлення сільськогосподарського виробництва з переробкою кінцевою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень