«Кидали» людей: поліцейські викрили шахрайську фірму з працевлаштування за кордоном

Її засновникам і працівникам загрожує в'язниця

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, викрили трьох осіб, які під виглядом туристичної фірми займались шахрайством з працевлаштування за кордоном.

Правоохоронці кілька місяців збирали доказову базу, яка б дозволила притягнути до відповідальності осіб, які наживалися на мешканцях Хмельниччини, котрі шукали роботу.

В результаті спецоперації поліцейські припинили злочинну діяльність 56-річного хмельничанина, який, використовуючи кримінальні зв’язки на території України, спільно ще з двома мешканками області створили фірму з організації працевлаштування за кордоном.

Не маючи офіційної реєстрації, вказані особи надавали послуги з працевлаштування на підприємствах країн Євросоюзу.

 

При цьому обов’язковою умовою для охочих працевлаштуватися була купівля фальшивих ID-карток іноземних держав, начебто для легалізації працевлаштування.

 

иготовленням фальшивих карток займався 23-річний мешканець Чернівців, який надалі передавав їх у Хмельницький через одну зі служб доставки вантажів.

Оплативши 200 євро за послуги фірми та отримавши на руки підроблені ID-картки, клієнти прибували до країн Євросоюзу, але не отримували обіцяної працівниками фірми роботи. А коли місцеві правоохоронці виявляли у них підроблені ID-карти, у потерпілих починалися проблеми з законом.

А декого з них представники правоохоронних органів іноземних держав навіть притягували до відповідальності, тимчасово позбавляючи волі.

За фактом шахрайства у поліції розпочали кримінальне провадження. Зловмисникам загрожує до 8 років у в'язниці.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень