Хотів допомогти перехожому, а лишився без кругленької суми: у Рівному ошукали чоловіка

Тепер зловмисників шукають

За золотий ланцюжок із рівнянином розрахувалися підробленими доларами.
33-річний житель Рівного вирішив продати свій золотий ланцюжок і розмістив відповідне повідомлення на сайті безкоштовних оголошень.
Покупець не забарився і погодився придбати ювелірний виріб, вартістю 14 тисяч гривень. 

Учора, 16 липня, обоє домовилися про зустріч на вулиці Замковій в обласному центрі близько 14:00. Оглянувши товар, покупець розрахувався доларами США, номіналом 50 умовних одиниць, склавши десять купюр вдвоє.

Коли ж рівнянин хотів оглянути банкноти, в цей час підійшов невідомий та попросив цигарку.

33-річний чоловік почав відволікатися, а потім поклав гроші до кишені та поїхав. Лише згодом помітив, що долари підроблені, а телефон зловмисника вже був поза зоною досяжності.

За фактом шахрайства слідчі Рівненського відділу поліції розпочали досудове розслідування і встановлюють особу зловмисника. 

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень