Верховна Рада перейменує Кузнецовськ

У самому місті так і не було проведено громадських слухань, оскільки містяни проти перейменування

Нову назву міста атомників обиратимуть депутати Верховної Ради. Принаймні, таке право вони отримали наприкінці минулого тижня, коли вступив у силу другий етап закону про декомунізацію. Як розповів нам міський голова Кузнецовська, Сергій Анощенко, у місті так і не було проведено громадських слухань і не обрано іншого варіанту на заміну Кузнецовську, оскільки через проведення місцевих виборів, ніхто із чинних на той момент представників міської влади не хотів піднімати болюче для містян питання. Говорить мер Кузнецовська Сергій Анощенко:

На одному з міських сайтів було опитування, де 78% проголосували проти перейменування. Вибори були на носі, непопулярний крок, ніхто нічого не зробив. Я вже нічого зробити не встиг, зараз рішення пішло на Верховну Раду. Хоча це не зовсім правильно, тому що комуністичні назви комуністичними методами ліквідовувати не можна. Без думки громади перейменовувати місто - це нонсенс, - каже Сергій Анощенко.

Як раніше повідомляло Радіо Трек, серед обговорюваних назв для міста атомників згадували історичну назву села, розташованого на місці сучасного Кузнецовська, – Вараш. Втім, підтримки населення цей варіант не отримав. 


Тож відтепер, депутати Верховної Ради мають затвердити нову назву для Кузнецовська, адже це одне з 28 міст в Україні, які підлягають перейменуванню. Прикметно, що депутати будуть враховувати пропозиції  Українського інституту національної пам’яті.
  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень