Купити меблі у 1 клас хочуть за гроші батьків

В одній із рівненських шкіл

Фото ілюстративне

Гроші на нові меблі для першачків, які з 1 вересня вчитимуться за програмою Нової української школи, хочуть збирати з батьків.

Принаймні про такий факт в одній зі шкіл обласного центру повідомили Радіо Трек батьки. Суму вони не назвали, при цьому зазначили, що йдеться про понад тисячу гривень.

Це дуже здивувало заступника міського голови Рівного Галину Кульчинську, адже вона каже, що кошти нададуть за співфінансування з державного і міського бюджетів:

- Ніхто не мав права і не давав жодної команди збирати будь-які гроші. І вони не мають права цього робити! Дуже прошу написати заяву на моє ім’я.  Це що за кіно? Яка здача коштів на меблі? Якщо цей факт підтверджений – до побачення з роботи.

Тож Галина Кульчинська чекає на офіційну заяву від батьків.  

Субвенція з держави уже надійшла обласному бюджету. Як її розподілять і скільки отримає Рівне – стане відомо під час обласної сесії 18 травня.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень