XXI століття у Рівному: батьків попросили заплатити за Інтернет у школі

Виникли, м’яко кажучи, непорозуміння… через 50 копійок

Соціальні мережі «підірвав» пост про плату за Інтернет в одній із загальноосвітніх шкіл Рівного.

Зокрема, рівнянин Сергій Терентьєв написав таке:

 

Як виявилось, з кожного класу у школі раз на місяць збиратимуть по 15 гривень.

Якщо підрахувати, то десь приблизно батькам одного учня доведеться заплатити за Інтернет десь 50 копійок.

Це чомусь обурило рівнян, навіть тих, хто не водить у школу за номером 18 своїх дітей. Та навіть тих, хто не живе у Рівному.

Ми звернулись у школу, аби дізнатись про Інтернет, а також про новий пілотний проект Міносвіти.

До слова, усі нові проекти профільного міністерства передбачають використання нових технологій, в тому числі й Інтернету.

З’ясувалось, що дирекція ЗОШ № 18 провела новий Інтернет у школу. Перед тим як це зробити, вони винесли це питання на піклувальну раду, яка діє у навчальному закладі.

Піклувальна рада питання про підключення нового швидкісного Інтернету нібито погодила.

Тож тепер школі доведеться щомісяця платити за Інтернет суму в розмірі приблизно п’ятиста гривень. Потрібно це, як переконують освітяни, для кращої роботи і педагогів, і школярів. Зокрема, і за новою освітньою програмою, яка називається «Нова українська школа».

Як відомо, пілотний проект під назвою «Нова українська школа» з цього року почали реалізовувати у ЗОШ № 18. У двох перших класах.

Ситуацію із Інтернетом прокоментувала заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 18 Лариса Меркотан:

Якісний, швидкісний Інтернет потрібен не лише двом пілотним класам, які навчаються за програмою «Нова українська школа». Інтернет потрібен й іншим учням, й педагогам. Це зручно, особливо коли йдеться про підготовку до занять та проведення самих уроків. Багато вчителів створюють свої онлайн-справи, у них є групи в Інтернеті, де вони працюють онлайн з дітьми. Тобто наші вчителі вже давно працюють із засобами Іінтернету. І Інтернет у нас був раніше, але поганий.  До того ж, нам торік дали ще один комп’ютерний клас. Старий роутер, який був, він нас не задовольняв. Тепер ми можемо розкидати Інтернет по всіх класах. Це зручно. Іншими словами – умови для навчання покращились. То чому за це треба виправдовутись?

Зауважимо, що педагог неодноразово вказувала на те, що конфлікт, який фактично виник в соціальних мережах напередодні, владнали.

Детальніше про «Нову українську школу» ви можете подивитись нижче. 

Про перші результати цієї пілотної прогарми у Рівному читайте згодом на сайті Радіо Трек.

Нижче - презентація проекту «Нова українська школа» від Міністерства освіти та науки України:


Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень