Встигнути до Фреймут: депутат зазирнув у палати медзакладів Рівного, які не показували (ФОТО)

В результаті побачив те, на що необхідно найперше потратити кошти з міського  бюджету

Зазирнув у палати, які не показували, депутат міськради Рівного Володимир Кудрін, про що повідомив у соцмережі Фейсбук. Зробив це під час дня депутата. Його міські обранці провели у медзакладах Рівного. І ось, що їм показали:

Є багато позитивних речей, наприклад унікальний стіл для народження та УЗД апарат, який дозволяє побачити дитинку у 4Д вимірі, що у пологовому, триває ремонт відділення у дитячій лікарні, зроблені хороші, навіть шикарні ремонти у відділеннях міської лікарні, та ін.

Але Володимир Кудрін цим не обмежився. А ще й зазирнув у палати, які не показували депутатам, та поспілкувався з рядовими медсестрами. Після цього зробив висновок, у що потрібно вкласти кошти з міського бюджету:


Це кімната для гігієни жінки та санітарна кімната у пологовому будинку, це меблі у дитячій лікарні, це питання комп'ютеризації та під'єднання інтернету у дитячій лікарні тощо.

Наостанок у своєму повідомленні у соцмережі Володимир Кудрін, натякаючи на телепередачу "Інспектор Фреймут", яка має інспектувати міста, висловив сподівання:


Можливо встигнемо до приїзду Ольга Фреймут ?

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень