Встигнути до Фреймут: депутат зазирнув у палати медзакладів Рівного, які не показували (ФОТО)

В результаті побачив те, на що необхідно найперше потратити кошти з міського  бюджету

Зазирнув у палати, які не показували, депутат міськради Рівного Володимир Кудрін, про що повідомив у соцмережі Фейсбук. Зробив це під час дня депутата. Його міські обранці провели у медзакладах Рівного. І ось, що їм показали:

Є багато позитивних речей, наприклад унікальний стіл для народження та УЗД апарат, який дозволяє побачити дитинку у 4Д вимірі, що у пологовому, триває ремонт відділення у дитячій лікарні, зроблені хороші, навіть шикарні ремонти у відділеннях міської лікарні, та ін.

Але Володимир Кудрін цим не обмежився. А ще й зазирнув у палати, які не показували депутатам, та поспілкувався з рядовими медсестрами. Після цього зробив висновок, у що потрібно вкласти кошти з міського бюджету:


Це кімната для гігієни жінки та санітарна кімната у пологовому будинку, це меблі у дитячій лікарні, це питання комп'ютеризації та під'єднання інтернету у дитячій лікарні тощо.

Наостанок у своєму повідомленні у соцмережі Володимир Кудрін, натякаючи на телепередачу "Інспектор Фреймут", яка має інспектувати міста, висловив сподівання:


Можливо встигнемо до приїзду Ольга Фреймут ?

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень