У Рокитнівській районній раді замість скандального голови - новий: президентський

Він є представником президентської партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Анатолій Кінчур (фото з соцмережі Фейсбук)

Про його обрання у соцмережі Фейсбук повідомив перший заступник голови Рокитнівської райдержадміністрації, що на Рівненщині, Олексій Берташ:

46-річний Анатолій Кінчур досі займав посаду заступника голови Рокитнівської районної ради. А до того був приватним підприємцем. 

Нагадаємо, що попередній голова Рокитнівської райради Григорій Мініч написав заяву про звільнення з посади у липні цього року. Зробив це після скандалу. Адже його звинуватили у перешкоджанні роботі журналістів, зокрема, знімальної групи сайту «СтопКор» ("Стоп - корупції) ". 

Під час зйомок розслідування про бізнес-діяльність голови Рокитнівської районної ради знімальна група перебувала на вулиці, де живе посадовець та його родина. Спочатку, повідомляли журналісти, автомобілю «СтопКору» перегородила дорогу автомобілем невістка Григорія Мінча, потім і син, а пізніше і сам голова райради.Як це відбувалося - видно на відео:

 

Через це журналісти "СтопКору" поскаржилися на перешкоджання законній професійній діяльності у поліцію. 

Як пише "СтопКор", їхні журналісти у своєму розслідуванні з’ясували, що з 2000 по 2014 роки під час роботи на посаді голови правління ПрАТ «Рокитнівський скляний завод» Мініч незаконно збагатився та забезпечив розкішне життя для себе і родини. Зокрема, він організував коштом заводу та в його санітарній зоні будівництво двох кількаквартирних будинків як соціального житла для працівників заводу та їхніх родин. А після закінчення будівництва Мініч привласнив житло та оформив будинки на себе та сина Віктора. До того ж журналісти встановили, що будівництво відбувалося без належної дозвільної документації. Окрім того, "стопкорівці" викрили оборудки посадовця із закупівлею комп'ютерної техніки для апарату райради. Вона була куплена за 300 тисяч гривень у ТОВ «Павук», фірми, якою володіє його дружина.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень