Куди правильно приколоти шпильку, щоб мати гарантований успіх

Щоправда, це залежить і від вашої віри

Шпилька – найпростіший традиційний предмет, який можна використовувати як оберіг. Просто куплена шпилька у магазині не надасть вам необхідного захисту, її необхідно заговорити. А чим більше вона буде блищати, тим більший ефект створюватиме.

Якою має бути шпилька-оберіг?

  • Шпилька має міцно застібатися;
  • Її треба придбати спеціально, бо та, що вже є вдома, для оберега не підходить;
  • Купити її треба в п’ятницю ввечері перед молодим Місяцем;
  • У вівторок оберіг заговорити, а у середу прикріпити до одягу.

Як заговорити шпильку

Купіть церковну свічку, в її полум’я прожарте кінчик шпильки. Тримаючи її над полум’ям, тричі вимовляйте такі слова:

«Захисти мене, ангел-хранитель, украй від недоброго ока, не дай навести на мене поганий вплив. Амінь».

Після кожного прочитання потрібно капнути краплю воску в шпилькових вушко.

Як правильно прикріпити шпильку і зробити її ефективною

Оберіг потрібно почепити з внутрішньої сторони будь-якого одягу вниз голівкою. Посилити дію оберега від лихого ока можна, закріпивши на ній намистину: для дитини зелену, коханій людині – червону, батькам – блакитну.

Якщо кінчик шпильки потемнів, це означає, що ваш оберіг вже «прийняв» негатив, тому потрібно зробити заміну.

Езотерики кажуть, що такий оберіг, зроблений власними руками, допоможе людині досягти будь-яких цілей та уникнути негативного впливу. Проте важливо, аби людина сама вірила у дію оберега.

Джерело: sop

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень