Крокодиляче м'ясо до України буде постачати одна з країн Африки (3 ФОТО)

Натомість хотіли б від нас свинини, але…

Крокодили на грилю

Південно-Африканська Республіка (ПАР) заявила про зацікавленість у поставках крокодилового м’яса до України. Про це повідомила Держслужба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Як пише ГЛАВКОМ

«ПАР висловила зацікавленість в експорті до України шерсті, м’ясної продукції, зокрема м’яса крокодилів», – йдеться в повідомленні.

Ліворуч -- крокодиляча ферма, праворуч -- українські свині

Крім того, Україна та ПАР обговорили можливості експорту українського м’яса (птиці і свинини), яєць і яєчної продукції до ПАР, а також умови доступу на ринки друг одного.

Втім, українські аграрії вже давно вважають свинарство невигідним – на вирощування однієї тварини потрібно кілька років, а прибуток ледве покриває витрати. За результатами 2019 року галузь зазнала понад 2,1 млрд грн збитків і, як вважають експерти, рентабельність тваринництва знижуватиметься і в майбутньому.

За смаком м'ясо крокодила нагадує почасти рибу, почасти курятину

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень