«Сказати, що африканська чума свиней на Рівненщині подолана – не можна», - ветеринари

Хоча звернень від населення про те, що відбувається загибель свиней, уже нема

Так кажуть ветеринари і запевняють, що захворювання локалізовано в окремих населених пунктах області, де була зафіксована чума. А ось гарантії, що її не поширять областю, нема ніякої. Бо м’ясо хворих тварин може зберігатися у холодильниках і його можуть також розвезти областю.

Розповідає начальник управління ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби Рівненщини Олександр Костюк:

От дорізали тварину і нікому не повідомили, і повезли десь кудись. От попало до людей. Вони якесь м'ясо порізали, якісь там обрізки залишилися. Десь вони попали в те відро чи в якусь посуду, що готують їжу для свиней. І, будь ласка, протягом якихось двох тижнів їм захворювання забезпечено. На жаль, таке можуть зробити. Оце пояснюємо, щоб вони такого не робили, а щоб зверталися, в першу чергу, до ветеринарних спеціалістів на місцях, якщо є захворювання чи загибель тварин.

На щастя, африканська чума свиней не становить небезпеки для людей. За словами Олександра Костюка, м’ясо хворої тварини після теплової обробки спокійно можна вживати в їжу. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень