Крекери, які призводять до паралічу, виявили у Рівному

Остерігайтеся цього товару

Днями у рівненських магазинах виявили небезпечне печиво «Petit beurre» Apetitki від румунського виробника. У магазинах його продавали зі знижкою – 46,50 грн за 200 грамів, повідомляє видання «Рівне вечірнє».

Відомо, що після поїдання крекера можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям, аж до паралічу.  Все тому, що печиві виявили високий вміст акриламіду — хімічної сполуки, яка згубно діє на організм людини, особливо на дітей.

У Рівному була партія крекера, яку виготовили 28 грудня минулого року і термін давності якої спливає 18 вересня 2023 року. Небезпечне печиво привезли із Польщі.

Про потерпілих внаслідок куштування отруйного печива поки не відомо. Однак симптоми отруєння з’являються не одразу, за кілька днів або навіть тижнів.

Мають насторожити сильне потіння рук та ніг, оніміння кінцівок. Якщо такі симптоми є, то варто відразу звернутися до лікаря.

Начальниця управління безпечності харчових продуктів  Держпродспоживслужби у Рівненській області Тетяна Луцків розповіла:

На фото Тетяна Луцків
На фото Тетяна Луцків

Звідки ми дізнаємося, що той чи інший продукт становить небезпеку? Існує спеціальна європейська система швидкого оповіщення про харчові продукти і корми — RASFF.

 

Коли раптом виявляється щось небезпечне, інформація надсилається в усі регіони, де може перебувати цей продукт, куди його завезли і де його можуть розповсюджувати.

 

Якщо ж хтось із споживачів у Рівному чи по області знову натрапить на цей продукт, просимо повідомити нас за телефоном: (0362) 63-36-30.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україну завезли небезпечне печиво. Однак на той момент не було відомо, що його продають і в Рівному.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень