Кожному – до 5 тисяч: у Зеленського порадували українців

ВР перерве канікули заради голосування за документ

Мінімальну зарплату в Україні з 1 вересня планують збільшити на 277 гривень – до 5 тисяч. Відповідний законопроєкт президент Володимир Зеленський подає на розгляд Верховної Ради. Про це повідомила заступниця керівника офісу президента Юлія Ковалів.

З її слів, Верховна Рада розгляне та затвердить зміни до основного фінансового документа – Державного бюджету на 2020 – до кінця серпня «на позачерговій сесії, яку скличуть для розгляду законопроєкту».

Відповідно до запропонованих змін до бюджету, основним джерелом для фінансування таких збільшених заробітних плат стане насамперед економія на обслуговуванні державного боргу.

Крім того, заступник керівника Офісу Президента нагадала, що минулого тижня Кабінет Міністрів схвалив макроекономічний прогноз на наступний рік, у якому також передбачено двоетапне підвищення мінімальної зарплати – до 6 000 та 6 500 гривень у 2021 році.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень