ON-LINE

Нова мінімалка не вплине на субсидії рівнян. Поки що

п'ятниця, 08 лютого 2019
Варто дочекатися осені

Зростання мінімальної зарплати не впливатиме на призначені у цьому опалювальному сезоні субсидії. Збільшення зарплати, відповідно до постанови Кабміну, на 450 гривень у січні буде враховане при призначені субсидій у жовтні 2019 року, пояснює начальник міського  управління соцзахисту Рівного Віра Мельник:

Ми нинішню мінімальну зарплату будемо брати в підрахунок аж у жовтні 2019 року. Ми доходи беремо за попередні два квартали. От зараз ми доходи беремо за 3-4 квартали 2018 року. Мінімалка зараз, якщо змінилася, буде братися при призначенні субсидії на опалювальний сезон у жовтні.

Ми також цікавилися, чи впливає на призначення субсидії наявність невиплаченого кредиту. Віра Мельник відповіла, що ні. Хіба що, якщо кредит якимось чином впливає на доходи, які відображено у декларації.

Водночас найчастіше в отриманні субсидії у Рівному відмовляють через перевищення доходів, безробітних, але працездатних осіб в сім’ї, або ж тих, хто офіційно не працює. Додамо, що в травні очікують на впровадження двох пілотних моделей монетизації субсидій. Докладніше про це читайте на нашому сайті.

За першою моделлю, субсидію виплачуватимуть тим, хто звернувся за її призначенням у 2019 році. Такі громадяни матимуть рахунок, на який приходитимуть зекономлені кошти. А тим, хто звернувся у 2018 році, субсидію видаватимуть одразу на руки, аби людина могла сама заплатити за комуналку. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного