Нова мінімалка не вплине на субсидії рівнян. Поки що

Варто дочекатися осені

Зростання мінімальної зарплати не впливатиме на призначені у цьому опалювальному сезоні субсидії. Збільшення зарплати, відповідно до постанови Кабміну, на 450 гривень у січні буде враховане при призначені субсидій у жовтні 2019 року, пояснює начальник міського  управління соцзахисту Рівного Віра Мельник:

Ми нинішню мінімальну зарплату будемо брати в підрахунок аж у жовтні 2019 року. Ми доходи беремо за попередні два квартали. От зараз ми доходи беремо за 3-4 квартали 2018 року. Мінімалка зараз, якщо змінилася, буде братися при призначенні субсидії на опалювальний сезон у жовтні.

Ми також цікавилися, чи впливає на призначення субсидії наявність невиплаченого кредиту. Віра Мельник відповіла, що ні. Хіба що, якщо кредит якимось чином впливає на доходи, які відображено у декларації.

Водночас найчастіше в отриманні субсидії у Рівному відмовляють через перевищення доходів, безробітних, але працездатних осіб в сім’ї, або ж тих, хто офіційно не працює. Додамо, що в травні очікують на впровадження двох пілотних моделей монетизації субсидій. Докладніше про це читайте на нашому сайті.

За першою моделлю, субсидію виплачуватимуть тим, хто звернувся за її призначенням у 2019 році. Такі громадяни матимуть рахунок, на який приходитимуть зекономлені кошти. А тим, хто звернувся у 2018 році, субсидію видаватимуть одразу на руки, аби людина могла сама заплатити за комуналку. 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень