Нова мінімалка не вплине на субсидії рівнян. Поки що

Варто дочекатися осені

Зростання мінімальної зарплати не впливатиме на призначені у цьому опалювальному сезоні субсидії. Збільшення зарплати, відповідно до постанови Кабміну, на 450 гривень у січні буде враховане при призначені субсидій у жовтні 2019 року, пояснює начальник міського  управління соцзахисту Рівного Віра Мельник:

Ми нинішню мінімальну зарплату будемо брати в підрахунок аж у жовтні 2019 року. Ми доходи беремо за попередні два квартали. От зараз ми доходи беремо за 3-4 квартали 2018 року. Мінімалка зараз, якщо змінилася, буде братися при призначенні субсидії на опалювальний сезон у жовтні.

Ми також цікавилися, чи впливає на призначення субсидії наявність невиплаченого кредиту. Віра Мельник відповіла, що ні. Хіба що, якщо кредит якимось чином впливає на доходи, які відображено у декларації.

Водночас найчастіше в отриманні субсидії у Рівному відмовляють через перевищення доходів, безробітних, але працездатних осіб в сім’ї, або ж тих, хто офіційно не працює. Додамо, що в травні очікують на впровадження двох пілотних моделей монетизації субсидій. Докладніше про це читайте на нашому сайті.

За першою моделлю, субсидію виплачуватимуть тим, хто звернувся за її призначенням у 2019 році. Такі громадяни матимуть рахунок, на який приходитимуть зекономлені кошти. А тим, хто звернувся у 2018 році, субсидію видаватимуть одразу на руки, аби людина могла сама заплатити за комуналку. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень