ON-LINE

Нова мінімалка не вплине на субсидії рівнян. Поки що

п'ятниця, 08 лютого 2019
Варто дочекатися осені

Зростання мінімальної зарплати не впливатиме на призначені у цьому опалювальному сезоні субсидії. Збільшення зарплати, відповідно до постанови Кабміну, на 450 гривень у січні буде враховане при призначені субсидій у жовтні 2019 року, пояснює начальник міського  управління соцзахисту Рівного Віра Мельник:

Ми нинішню мінімальну зарплату будемо брати в підрахунок аж у жовтні 2019 року. Ми доходи беремо за попередні два квартали. От зараз ми доходи беремо за 3-4 квартали 2018 року. Мінімалка зараз, якщо змінилася, буде братися при призначенні субсидії на опалювальний сезон у жовтні.

Ми також цікавилися, чи впливає на призначення субсидії наявність невиплаченого кредиту. Віра Мельник відповіла, що ні. Хіба що, якщо кредит якимось чином впливає на доходи, які відображено у декларації.

Водночас найчастіше в отриманні субсидії у Рівному відмовляють через перевищення доходів, безробітних, але працездатних осіб в сім’ї, або ж тих, хто офіційно не працює. Додамо, що в травні очікують на впровадження двох пілотних моделей монетизації субсидій. Докладніше про це читайте на нашому сайті.

За першою моделлю, субсидію виплачуватимуть тим, хто звернувся за її призначенням у 2019 році. Такі громадяни матимуть рахунок, на який приходитимуть зекономлені кошти. А тим, хто звернувся у 2018 році, субсидію видаватимуть одразу на руки, аби людина могла сама заплатити за комуналку. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    У Рівному знайдено пенсійне посвідчення на ім'я Михалюк Володимир. Звертатися у касу...
  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного