Коваль розповів про хід будівництва двох важливих доріг на Рівненщині (ФОТО)

Одну з них мають завершити до кінця літа

Фото зі сторінки Віталія Коваля

На Рівненщині триває будівництво траси Рівне-Луцьк та північного обходу.

Напередодні очільник краю Віталій Коваль перевірив хід будівництва цих доріг, передає РАДІО ТРЕК.

Фото зі сторінки Віталія Коваля

Нині там завершили влаштування основи та нижніх шарів асфальтобетону по всій протяжності лівого проїзду. Збудували штучну споруду, демонтували автопавільйони, лінію освітлення та контактну тролейбусну мережу.

 

До кінця року там мають відфрезерувати 3,3 км правого проїзду, покласти нижній шар асфальту довжиною 4 км та з обох сторін вкласти верхній шар асфальту, перелаштувати систему штучного освітлення та контактну мережу для руху тролейбусів. На це запланували витратити 363 мільйони гривень, – повідомив Віталій Коваль.

Фото зі сторінки Віталія Коваля

Тим часом на північній об'їзній наразі будують естакаду та шляхопровід, завершують влаштовували водопропускні труби й системи водовідведення.

Фото зі сторінки Віталія Коваля

В планах також реконструювати трасу Ходоси-Кустин та з’єднати її з обходом. Нині там вже виконують підготовчі до будівництва роботи, там повністю відфрезерували старе покриття. 

Між тим, Віталій Коваль нагадав, що загальна вартість проєкту становить 746 млн грн, а до завершення потрібно ще 450 мільйонів гривень.

Фото зі сторінки Віталія Коваля

Завершити будівництво північної об'їзної планують до кінця серпня цього року. Нагадаємо, вона має розвантажити вулиці Рівного від транзитного транспорту та вберегти їх від руйнування.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень