Чоловіки з Вінниччини розробили «перспективний» план збагачення з продажу саморобного алкоголю

Продавали його і на Рівненщині

Фото прокуратури

Протизаконною діяльністю займалися троє жителів Вінниччини.

Для швидкого збагачення один з жителів міста Могилів-Подільський, що Вінницькій області, створив план незаконної закупівлі, перевезення й продажу алкоголю.

Він вивчив рецептуру напоїв, знайшов постачальників спирту, різних смакових концентратів, придбав обладнання і комплектувальні елементи для початку виробництва й знайшов шляхи збуту алкоголю.

 

До незаконної діяльності чоловік залучив і двох своїх знайомих. Алкоголь розповсюджували всією Україною, продавали його і мешканцям Рівненщини, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на пресслужбу Рівненської обласної прокуратури. 

Фото прокуратури

У телефонних розмовах учасники угруповання використовували умовні назви алкогольних напоїв та виключали засоби мобільного зв’язку, перебуваючи у приміщеннях цеху чи на території поблизу них.

У чоловіків вилучили майже 50 тонн спирту та вже готових алкогольних напоїв вартістю у 10 млн грн, обладнання, телефони та документацію.

Обвинувальний акт направили до Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень