Ремонтну базу літаків АН готові відновити у Рівному

Щоб «запустити» наш аеропорт

Відновити ремонтну базу літаків вітчизняного виробництва державного підприємтва «АНТОНОВ» у рівненському аеропорті планує голова ОДА Віталій Коваль. На його думку, це покращить ситуацію летовища, і компанія, яка займається обслуговуванням цих літаків, готова до відновлення роботи, говорить Віталій Коваль:

- В нас базується авіакомпанія, яка надає послуги з обслуговування літаків АН. У них є сертифікат експлуатанта.

 

Я спілкувався з керівництвом – вони готові відновити діяльність ремонтної бази.

 

І, в принципі, це дозволить «запустити» наш аеропорт. Тому що не секрет, ми зараз маємо всього-на-всього чотири вильоти чартеру. А для нормальної безперебійної роботи потрібно, щонайменше, 12 вильотів в місяць.

Очільник області заявив про амбітні плани щодо перетворення Рівненщини у центр західного регіону у кількох галузях.

Зокрема, днями з народними депутатами обговорював створення північно-західного регіонального центру онкології на базі Рівненського протипухлинного центру.

 

Планує Віталій Коваль створити базу авіапідрозділу рятувальників для обслуговування Рівненщини та інших західних областей, і сприяти подальшому розвитку IT-фахівців і компаній.

Зараз, зазначає голова ОДА, головне його завдання - розібратися у господарстві, яке має область. Для цього нині проводять аудит будівельної галузі, медичної і соціальної сфер. Найближчим часом, каже очільник адміністрації, розпочне перезавантаження усіх гілок влади.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень