Ремонтну базу літаків АН готові відновити у Рівному

Щоб «запустити» наш аеропорт

Відновити ремонтну базу літаків вітчизняного виробництва державного підприємтва «АНТОНОВ» у рівненському аеропорті планує голова ОДА Віталій Коваль. На його думку, це покращить ситуацію летовища, і компанія, яка займається обслуговуванням цих літаків, готова до відновлення роботи, говорить Віталій Коваль:

- В нас базується авіакомпанія, яка надає послуги з обслуговування літаків АН. У них є сертифікат експлуатанта.

 

Я спілкувався з керівництвом – вони готові відновити діяльність ремонтної бази.

 

І, в принципі, це дозволить «запустити» наш аеропорт. Тому що не секрет, ми зараз маємо всього-на-всього чотири вильоти чартеру. А для нормальної безперебійної роботи потрібно, щонайменше, 12 вильотів в місяць.

Очільник області заявив про амбітні плани щодо перетворення Рівненщини у центр західного регіону у кількох галузях.

Зокрема, днями з народними депутатами обговорював створення північно-західного регіонального центру онкології на базі Рівненського протипухлинного центру.

 

Планує Віталій Коваль створити базу авіапідрозділу рятувальників для обслуговування Рівненщини та інших західних областей, і сприяти подальшому розвитку IT-фахівців і компаній.

Зараз, зазначає голова ОДА, головне його завдання - розібратися у господарстві, яке має область. Для цього нині проводять аудит будівельної галузі, медичної і соціальної сфер. Найближчим часом, каже очільник адміністрації, розпочне перезавантаження усіх гілок влади.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень