«Косять» від призову, прикриваючись виборами? На Рівненщині починається осінній призов

Мають набрати близько пів тисячі призовників

З 1 жовтня на Рівненщині стартує осінній призов. Про це повідомив військовий комісар обласного терцентру комплектування та соціальної підтримки полковник Валерій Куценко:

- 1 жовтня 2020 року розпочинається черговий осінній призов на строкову військову службу, близько 500 осіб буде призвано за жовтень-грудень цього року, з них близько 250 осіб буде призвано до лав Збройних сил України, порядку 200 осіб будуть служити в інших військових формуваннях: Національна гвардія України, Державна прикордонна служба та Державна спеціальна служба транспорту України.

 

Відповідно до Указу Президента України призову підлягають хлопці віком з 18 до 27 років.

 

Також були висвітлені питання речового забезпечення, харчування та соціального захисту строковиків.

Начальник сектору комплектування полковник Сергій Названов розповів про альтернативну невійськову службу та підняв питання щодо місцевих виборів 25 жовтня, а саме:

- До мене телефонує багато батьків і ставлять питання щодо голосування на виборах, чи можна відстрочити призов, щоб призовник мав змогу проголосувати.

 

Надаю відповідь: Законом України про місцеве самоврядування п.7 статтею 3 чітко визначено «Військовослужбовці строкової служби вважаються такими, що не належать до жодної територіальної громади та не мають права голосу на місцевих виборах.

Тим часом в Рівненській ОДА заявляють, що медики краю готові протестувати усіх призовників. І додають, ситуація із пандемією не вплинула на призов.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень