Коштує тисячі гривень, але чи справді допомагає проти зморшок крем навколо очей?

Ніжна і тонка шкіра навколо очей першою реагує на вікові зміни

Аби креми навколо очей були справді дієвими, вони повинні містити кілька ключових складників.  Зокрема крем має містити ретинол або вітамін С,  пояснюють доктор Сара Перкінс, доцент дерматології Медичної школи Єльського університету та доктор Закія Рахман, клінічний професор дерматології в Стенфордському університеті.

До складу кресів треба ставитися відповідально, адже деякі з них можуть бути просто зволожувальним й не містити активних інгредієнтів. Зі своєю задачею – зволоженням, вони справляють на відмінно. Але тут не йдеться про роботу над зморшками. 

Ретинол та ретиноїди, є близькими хімічними сполуками, отриманими з вітаміну А. Ці речовини можуть протидіяти руйнуванню колагену, впливати на клітинний обмін, виробляти новий колаген та створювати більше гіалуронової кислоти (речовини, який організм виробляє природним чином і допомагає підтримувати зволоженість шкіри).

У багатьох країнах ретиноїди призначають за рецептом, а ретинол може входити до складу доглядових продуктів.

При цьому фахівці рекомендують, аби вміст ретинолу був не менше 0,25-1%. 

Застосовувати їх треба з обережністю, адже шкіра своє чутливою до сонця. Крем краще використовувати на ніч, а вдень користуватися протисонцевими засобами. 

Вагітним – користуватися ретинолом чи ретиноїдом – не треба. 

Стримує розвиток зморшок й місцеве застосування вітаміну С. Він нейтралізує шкідливі молекули, які називаються вільними радикалами, які можуть пошкодити шкірі. Втім, ретинол та ретиноїди все ж ефективніші. 

А от застосування гіалуронової кислоти у доглядових засобах, хоч і надає шкірі молодшого вигляду мають дуже тимчасовий ефект. 

Якщо у кремі навколо очей немає активних інгредієнтів, до за своїми властивостями він мало чим відрізняється від звичайних зволожувальних засобах. Тож переплачувати за такий – не варто. При цьому треба пам’ятати, що миттєвого ефекту не дає жоден з засобів, і це займає певний ас. Проте й ефект триватиме місяцями. 

Лікарі попереджають, що найкращий спосіб попередити зморшки – це користуватися протисонцевими засобами. 

Джерело: НВ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень