«Люди – центр бізнесу», – у компанії Nestlé прокоментували спалах COVID-19

Там захворіли кілька працівниківНа підприємстві у Волинській області на коронавірус захворіли 8 працівників. Про це ми писали тут:

На підприємстві, де роблять майонез і кетчуп — спалах коронавірусу

Цю ситуацію прокоментував директор з корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю Nestlé в Україні та Молдові Володимир Співак так:

В Nestlé люди завжди в центрі нашого бізнесу і гарантія їхньої безпеки та здоров’я є його основою.
 

Підтверджуємо, що отримали позитивні результати тестів на коронавірус у 8 наших співробітників у Волинській області. Троє працівників вже одужали, стан п’ятьох, які проходять лікування вдома або в лікарні, стабільний. Nestlé надає їм необхідну підтримку.
 

Тож на фабриці ми додатково посилили заходи безпеки і постійно контролюємо стан здоров’я колег, які контактували з цими співробітниками та вжили необхідних профілактичних заходів. Вони усі пройшли тестування.
 

Ми перевіряємо температуру людей перед початком робочого дня та протягом роботи, забезпечуємо усіх засобами індивідуального захисту.
 

Тривають заходи дезінфекції приміщень.
 

Ми докладаємо всіх зусиль задля дотримання найвищих стандартів безпеки та якості продуктів, які виготовляємо.
 

Всі продукти Nestle безпечні для споживання, це підтвердили у Європейському агентстві з безпечності харчових продуктів.За додатковою інформацією звертайтеся до пресофісу компанії Nestlé:

Ольга Марчук

Olga.marchuk@ua.nestle.com

(050) 583 71 47

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень