Корейський гороскоп: як група крові впливає на характер

На характер люди впливає не тільки дата народження чи ім’я переконані астрологи

Відповідно до корейського гороскопа, людей можна розділити на чотири групи.

Астрологи впевнені, що це не тільки фізіологічний показник, але важливий аспект, що впливає на тип особистості і її характер.

Тип 0 (І група) – мисливці

Людей з першою групою крові корейський гороскоп називає мисливцями. Це люди з потужною внутрішньою силою, вони сповнені сил й цілеспрямовані. Навіть у доволі екстремальних ситуаціях вони зберігають тверезий погляд на стан справ, і переважно покладаються лише на себе.

Уже в молодому віці вони можуть досягти хорошого фінансового успіху, адже вирізняються працьовитістю, оптимізмом та сміливістю. Мисливці часом мають проблеми з близькими людьми через свою надмірну прямолінійність. Найкращий союз для людей з першою групою – це партнери з другою та третьою групами крові.

Тип А (ІІ група) – господарі

Взірцеве терпіння – це про людей з другою групою крові. Кидати справи на півдороги – це не про них. Вони дуже старанні в роботі. Не бачать меж у перетворені свого помешкання на справді затишне місце, і намагаються облаштувати його якнайкраще.

Їм дещо важко братися за нові справи. Але їх точно ніхто не звинуватить у відсутності справедливого погляду на речі. Господарям треба вчитися відпочивати та відриватися від роботи. Найбільше їм підходять люди з першою групою крові.

Тип В (III група) – мандрівники

Якби емоції не переповнювали людей з третьою групою крові, вони ретельно приховують свої справжні почуття. Навіть коли емоцій – через край. Попри таку видиму прохолодність – це творчі особистості, вони доволі вразливі.

Мандрівникам важко постійно жити на одному місці, тож нерідко вони створюють свій світ мрій і фантазій. Але при цьому вони вміють вчасно приймати рішення та знаходити розв'язок будь-якої проблеми. Їх найкращий партнер – це люди з четвертою групою крові.

Тип АВ (IV група) – філософи

Просуватися кар’єрою і взагалі вести справи їм допомагає вміння знаходити спільну мову з людьми, і бути «королем комунікації». Астрологи вважають їх сильними лідерами, але не позбавленими відчуття романтики. Їм складно приймати рішення. Люди з четвертою групою крові інтелігентні, добрі та дотепні.

Коли їх переповнюють емоцію, вони можуть втрати чати зв'язок з реальністю, а їх вчинки у такий момент можуть бути необдуманими. Найкращим партнером для них будуть такі ж філософи.

Джерело: GsmInfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень