ON-LINE

Кому в Рівному призначили субсидії в автоматичному режимі

четвер, 31 жовтня 2019
ФОТО Дебет-Кредит

Ажіотажу в управлінні соціального захисту населення через призначення субсидій немає. За словами начальниці відділу приймання житлових субсидій Лариси Ференчук, більшості субсидіантів її перепризначили в автоматичному режимі:
 

В автоматичний розрахунок потрапили пенсіонери, рівняни що працюють. В кого зарплата більше, ніж мінімальна, адже вилетіли з цього перерахунку якраз ті, хто не мають мінімальної зарплати. Їм треба здавати, якщо вони хочуть, ще раз документи на комісію.

А всі, у кого є пенсії, нормальна заробітна плата й у кого в складі сім’ї не відбулося змін – отримають субсидії в автоматичному режимі.

Такий перерахунок у Рівному провели для майже 18 тисяч сімей. При цьому 4100 домогосподарств у жовтні матимуть нульову субсидію, адже опалювальний сезон розпочався тільки вкінці місяця. Тож перші кошти за повний місяць опалення такі рівняни отримають у грудні – за листопад.

В автоматичному перерахунку у Рівному близько 800 відмов. Це сім’ї які не відповідають названим умовам або ті, хто мають борги за комунальні послуги неоплачені більш як місяць на суму у більш як 340 гривень.

Нагадаємо, перевірити свій статус як отримувача субсидій можна тут.

Новини Радіо Трек  у ТelegramНомер Радіо Трек у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
  • Загублено жіночий червоний гаманець

    У п’ятницю 1 листопада в районі Ювілейний, Макарова, Вербова було...
  • Загублено ключі

    Напередодні ввечері, біля перинатального центру на вулиці Міцкевича було загублено...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного