Кому не оплатять лікарняний листок, навіть при офіційному працевлаштуванні?

Повний перелік випадків

Лікарняний не виплачується, якщо:

  • непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій – виплати за таким лікарняним працівнику не надаються;
  • якщо працівник травмувався чи захворів через сп’яніння. Відмовити у сплаті лікарняного має комісія з соціального страхування підприємства;
  • оплаті не підлягають усі лікарняні, видані в межах одного страхового випадку, навіть якщо відмітка про сп’яніння стоїть лише в одному з них.

Підставою для такого рішення буде відмітка про виявлене сп’яніння – вона передбачена як в паперовому, так і електронному лікарняному.

 

Її зробить лікар після проведення необхідних досліджень (якщо для них будуть підстави) – за результатами буде визначено наявність в організмі пацієнта алкоголю (наркотичних засобів чи токсичних або отруйних речовин) і ступінь сп’яніння.

Зауважимо, що відмітка про сп’яніння в е-лікарняному означає не лише виявлення алкоголю чи інших речовин в організмі людини, але й свідчить, що лікар встановив причину травми працівника.

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень