Компенсацію з обласного бюджету отримують 23 бізнес-проєкти Рівненщини

Підприємцям Рівненщини продовжують частково відшкодовують кредити, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА. Нині бізнесменам надійшло понад 500 тисяч гривень. Ці кошти йдуть на компенсацію відсотків за банківськими позиками на розвиток власної справи.

- Підприємці отримують відшкодування з обласного бюджету. Цього року виділено 800 тисяч гривень. Їх отримають бізнесмени, що реалізують 23 проєкти у сфері сільського господарства, деревообробки, виробництва будівельних матеріалів, іграшок, транспортних послуг, торгівлі та харчової промисловості», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Така ініціатива в області втілюється з минулого року у рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2018 – 2020 роки. Її головною метою є полегшення роботи підприємств, здешевлення банківських позик, що взяли підприємці на свою справу.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень