

Компенсація різниці в тарифах дозволить стримати ціни на тепло для населення. Шмигаль заспокоїв мерів міст?
Згідно з контрактом, який НАК «Нафтогаз України» пропонує теплокомуненерго, ціна на блакитне паливо для комунальних підприємств становить 7,42 грн за кубічний метр. Це дозволяє місцевим керівникам не підвищувати ціни на тепло для населення в цьому опалювальному сезоні, зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Урядовий портал.
- Місцева влада, як і в попередні роки, буде ухвалювати рішення, коли саме стартує опалювальний сезон.
Так само, органи місцевого самоврядування тепер відповідальні за встановлення тарифів на тепло та гарячу воду.
Уряд, як ми й обіцяли, продовжить допомагати місцевим керівникам і розв'яжуть питання з компенсацією для теплокомуненерго, — зазначив Денис Шмигаль.
Постанову про створення територіальних комісій, які верифікуватимуть борги теплокомуненерго, схвалили минулого тижня.
Також Уряд затвердив методики визначення різниці в тарифах.
- Різниця між ринковими тарифами на тепло та гарячу воду й тими, за якими платили громадяни — це десятки мільярдів гривень.
Цю різницю ми компенсуємо теплокомуненерго, що дасть їм можливість безперешкодно пройти опалювальний сезон.
Це крок, який дозволить місцевій владі взяти відповідальність перед людьми за тарифи на тепло та гарячу воду, а також навести порядок із власними комунальними підприємствами, адже неефективність їх керівництва більше не буде покриватися коштом бюджету та платників податків, — підкреслив Прем’єр-міністр.
Денис Шмигаль відзначив, що станом на 1 вересня рівень наповнення українських підземних газосховищ перетнув позначку у 18 млрд кубічних метрів, що вище за середнє значення минулих років.
За даними Укртрансгазу, безпосередньо до опалювального сезону Україна підійде із запасами 19-20 млрд кубометрів, чого вистачить для його надійного проходження.
До речі, Денис Шмигаль додав, що країна готова до опалювального сезону на 80%
Радіо Трек: НОВИНИ
Офіційно зняті з військового обліку: хто з власників «білого квитка» таки підлягає мобілізації? (ВІДЕО)
Загальна мобілізація: в яких випадках можна відмовитись від отримання повістки
Чого бракує огіркам на початку липня? Без цього врожай швидко «переведеться»
Досить знущань, діти ростуть бовдурами: у батьків запитали про їхнє ставлення до дистанційного навчання з 1 вересня?
Залишаться тільки бідні та бездітні. В Раді хочуть розширити перелік «виїздних» чоловіків
У Рівному та Квасилові планують переглянути тарифи на опалення
Рівненщина готується до холодів
Зростання тарифів на опалення і гарячу воду в Україні на 40-70% неминуче
Рівненські тепловики вказали, який фактор вплине на зростання тарифу
Нові тарифи у новому опалювальному сезоні. Що відбувається на ринку теплопостачання
Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.
Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]
20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878