Комендантська година на Рівненщині у новорічну ніч: що відомо?

Масових гулянь не буде ніде

Питання щодо зміни тривалості комендантської години на Рівненщині у новорічну ніч розглянуть найближчим часом. Днями відбудеться засідання Ради оборони області за участі керівництва краю, правоохоронців та військових, де обговорять запроваджений режим заборони перебування вночі на вулицях та в інших громадських місцях.

Торік проводили аналогічне засідання, але часовий проміжок комендантської години не змінювали. Вона тривала з опівночі до 5-ї ранку, повідомили у пресслужбі Рівненської ОВА.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень