ON-LINE

Колишні власники приміщення в центрі Рівного відмовляються від землі. Депутати – проти

вівторок, 26 березня 2019
Адже хочуть, щоб спочатку за землею звернулися нові власники приміщення
Назарій Поліщук

Йдеться про понад 6 соток землі на вулиці Пластовій, 27, недалеко від гуртожитків Рівненського державного гуманітарного університету. Досі власником частини приміщення за цієї адресою було   Рівненське обласне міжгосподарське кооперативне  шляхо-будівельне об’єднання "Рівнеагрошляхбуд". Воно й орендувало тут з 2002 року землю. Але своє приміщення продало. Відповідно, у вересні торік звернулося до міськради Рівного з відмовою від землі. Але на засіданні комісії міськради з питань міського господарства її голова Назарій Поліщук запропонував:

Є пропозиція звернутися до цього підприємства і нехай інші власники приміщень звернуться в управління для того, щоб оформити оренду земельної ділянки. І ми розірвемо їм, якщо будемо знати, що вони запустили цей процес. Та й усе. І так буде платитися. Бо якщо зараз ми дозволимо розірвати, далі вони не будуть подавати і все, збір не буде йти до бюджету міського.

Його підтримали й інші члени комісії. Порадили заступнику начальника управління земельних відносин Івану Очередьку звернутися у Луцьк. Адже, пояснили, що його колеги звідти доволі ретельно стежать за тим, щоб нові власники приміщень відразу оформляли за собою під ними землю.   

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного