Як школи позбавлятимуть бюрократії: міністр освіти на Рівненщині поділилася своїм баченням

Запитання щодо дебюрократизації вчительської роботи задав міністру Лілії Гриневич під час її перебування на Рівненщині депутат Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк

За його словами, сучасний вчитель при нинішньому навантаженні паперовою роботою не спроможний займатися реформуванням освіти. Тож депутат поцікавився, які кроки з дебюрократизації школи збирається запровадити міністр.   

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич відповіла так:

Зайдіть на сайт міністерства. Ми зараз якраз завершуємо проект, який називається «Діти і папери: дебюрократизація в школі». Ми разом через опитувальники директорів, завучів, вчителів зібрали пакет, який перше - можна скасувати, друге - перевести в електронний вигляд і не дублювати в паперовому і в електронному документообігу. Є вже перші результати цього проекту. І ми зараз на обговорення всім управлінцям віддамо те, що ми хочем скасувати, що ми хочемо скоротити.

 

Лілія Гриневич закликала педагогів долучитися до проекту з дебюрократизації школи. І повідомила, що також дала доручення переглянути всі накази Міністерства освіти на їх актуальність. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень