Як школи позбавлятимуть бюрократії: міністр освіти на Рівненщині поділилася своїм баченням

Запитання щодо дебюрократизації вчительської роботи задав міністру Лілії Гриневич під час її перебування на Рівненщині депутат Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк

За його словами, сучасний вчитель при нинішньому навантаженні паперовою роботою не спроможний займатися реформуванням освіти. Тож депутат поцікавився, які кроки з дебюрократизації школи збирається запровадити міністр.   

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич відповіла так:

Зайдіть на сайт міністерства. Ми зараз якраз завершуємо проект, який називається «Діти і папери: дебюрократизація в школі». Ми разом через опитувальники директорів, завучів, вчителів зібрали пакет, який перше - можна скасувати, друге - перевести в електронний вигляд і не дублювати в паперовому і в електронному документообігу. Є вже перші результати цього проекту. І ми зараз на обговорення всім управлінцям віддамо те, що ми хочем скасувати, що ми хочемо скоротити.

 

Лілія Гриневич закликала педагогів долучитися до проекту з дебюрократизації школи. І повідомила, що також дала доручення переглянути всі накази Міністерства освіти на їх актуальність. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень