![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Запитання щодо дебюрократизації вчительської роботи задав міністру Лілії Гриневич під час її перебування на Рівненщині депутат Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк
За його словами, сучасний вчитель при нинішньому навантаженні паперовою роботою не спроможний займатися реформуванням освіти. Тож депутат поцікавився, які кроки з дебюрократизації школи збирається запровадити міністр.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич відповіла так:
Зайдіть на сайт міністерства. Ми зараз якраз завершуємо проект, який називається «Діти і папери: дебюрократизація в школі». Ми разом через опитувальники директорів, завучів, вчителів зібрали пакет, який перше - можна скасувати, друге - перевести в електронний вигляд і не дублювати в паперовому і в електронному документообігу. Є вже перші результати цього проекту. І ми зараз на обговорення всім управлінцям віддамо те, що ми хочем скасувати, що ми хочемо скоротити.
Лілія Гриневич закликала педагогів долучитися до проекту з дебюрократизації школи. І повідомила, що також дала доручення переглянути всі накази Міністерства освіти на їх актуальність.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Без неугодних і з «диверсіями»? Як міністр освіти виступала перед освітянами Рівненщини
Де побуває на Рівненщині міністр освіти Лілія Гриневич
Чи буде можливість поспілкуватися з міністром освіти у громадськості Рівненщини?
На Рівненщину їде міністр освіти
Рівненському «Центру надії» хочуть присвоїти ім'я першого директора
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК