Коли у Рівному буде загальноміська толока

Її традиційно щорічно проводять перед Великоднем

Фото "Сім днів"

Начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк каже, що толока обов’язково буде. І до неї вже готуються: об’їжджають місто, щоб визначити ділянки, на яких потрібно провести прибирання. А з датою проведення толоки визначаться наступного тижня.

Говорить Ярослав Сахнюк:

Наступного тижня вже визначимося з точною датою, коли робити толоки. Ми їх плануємо зробити дві, бо одна - це буде мало. Я думаю, що толока буде десь або у вівторок і четвер, або в середу і четвер. Будемо дивитися, як дозволять нам кліматичні умови. Вже у понеділок будемо бачити точніший прогноз погоди на попередні дні і тоді вже нам краще буде визначитись. А толоки будуть обов’язково.

За словами Ярослава Сахнюка, на толоку вийдуть працівники всіх комунальних підприємств. І вже є приблизні списки, де хто має працювати. Але його ще мають допрацювати.

До речі, береги Усті на толоках не прибиратимуть.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: ЖКГтолока
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень