Коли добудують спорткомплекс на вулиці Макарова у Рівному

Його називають найбільшим у Західній Україні

Макет майбутнього псорткомплексу на вулиці Макарова

На будівництво спорткомплексу вже витратили 115 мільйонів гривень і вже мали у ньому завершити всі роботи з бетонування.

А що робитимуть далі – на засіданні будівельної комісії обласної ради розповів в.о. директора департаменту ОДА з питань будівництва та архітектури Віталій Кардаш:  

Ми проводили тендер на першу чергу будівництва. Тобто загальна кошторисна вартість - 301 мільйон грн. Проведено було тільки на половину спочатку, щоб збудувати основу і накрити.

 

Враховуючи те, що ДБН-и  і ті проєкти, які розроблялися, вони вже всі нечинні, потрібно повністю провести корегування проєкту в частині внутрішніх матеріалів, робіт, всього решти.

Віталій Кардаш

За словами Віталія Кардаша, їхнє завдання – до березня скоригувати проєкт і підготуватися до проведення додаткового тендеру на будівництво. А якщо кошти на будівництво надходитимуть регулярно, то у першій половині 2021 року спорткомплекс зможуть добудувати.

Нагадаємо, що обласна рада збирається на найближчій сесії звернутися до Верховної Ради, уряд та президента з проханням надати наступного року з держбюджету гроші на будівництво спорткомплексу у Рівному. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень