Коли вартість пального на АЗС нарешті приємно здивує водіїв?

Експерт розповів, скільки ще чекати

Покращення ситуації з усіма видами пального в Україні очікується вже зовсім скоро. Оскільки імпорт пального щодня лише зростає, це вже приносить свої плоди. Про це у коментарі Telegraf заявив директор з маркетингу та інновацій компанії «БРСМ-Нафта» Олександр Мельничук.

Каже, в країні вже немає проблем із автогазом, який до того ж дешевшає. Цього тижня, прогнозує Мельничук, ціна на нього знизиться ще на 1-1,5 грн.

Також немає гігантських черг за бензином у сотні авто, тепер це максимум 10-20 авто, а в західних регіонах країни черги взагалі відсутні, - говорить експерт.

За його словами, у найближчі 2-3 місяці ситуація з бензином взагалі повністю вирівняється - ми забудемось про дефіцит, а ціна пального навіть може впасти. На скільки саме – Мельничук не уточнює, додаючи, що подібні прогнози робити поки зарано.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень