Коли ностальгуєш за СРСР: «радянський» скандал у філармонії Рівного

Квитки – зразки радянських часів та надруковані російською мовою

У Рівному спалахнув скандал через квитки до філармонії. Один із користувачів звернув увагу, що в касі досі видають квитки зразка часів СРСР та російською мовою.

Про це юрист Валентин Дупак розповів на своїй сторінці у Facebook.

Валентин Дупак опублікував на своїй сторінці фотографію квитків до Рівненської обласної філармонії. За знімком можна побачити, що квитки виглядають як за радянських часів та ще й надруковані російською мовою.

— Коли ностальгуєш за радянським союзом.

 

Бажаєш згадати свою юність і «Жовтень» - прийди на відкриття сезону до Рівненської обласної філармонії.

 

Погляд на квиток - ніби машина часу поверне тебе до минулого.

 

За 300 гривень з людини могли б і на принтері нормальні квитки державною мовою надрукувати, - написав він у мережі.

Що відповіли у Рівненській обласній філармонії

Адміністрації філармонії відреагувала на претензії користувача та написала йому відповідь у коментарях.

— Використання квитків старого зразка, які залишилися на обліку філармонії - грубе недоопрацювання концертного відділу філармонії.

 

Адміністрація Рівненської обласної філармонії просить вибачення перед слухачами та громадськістю, і оперативно виправить ситуацію.

 

Квитки нового зразка вже є в наявності, - сказано в повідомленні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень