Коли білорусь нападе на Україну: відповідь експерта

Це може бути за кілька днів чи тижнів, а то й до кінця року

Фото з сайт "24 канал"

Піти в наступ на Україну білорусь може після звільнення українською армією Херсона. Про це заявив директор Інституту трансформації суспільства, політолог і економіст Олег Соскін:

Коли піднімуться ставки, коли Україна звільнить Херсон, путін накаже лукашенку почати наносити удари по Україні з Півночі.

За словами Соскіна, мета путіна - створити єдине угрупування з білоруссю:

Рішення про це ухвалено, про створення об’єднаних сил військових. Десь щоб було 120 тисяч осіб до кінця лютого 2023 року.

 

У тому, що воно піде, навіть немає сумнівів. Але питання — куди піде це угруповання — у Польщу, Литву, Латвію — ось питання.

Соскін вважає, що це угрупування зможе воювати з НАТО:

А як НАТО буде воювати з ними, ось зайде до них 120 тисяч, на територію Польщі, Литви та Латвії, як їх знищити? Якщо вони увійдуть у міста, як мурахи, як таргани, як сарана. Як їх знищити?

 

Це ми готові до цього. Україна вже через все пройшла, вона може знищити.

 

А якщо буде ця армія готуватися для того, щоб туди зайти? Це самогубство, але путіну плювати.

Експерт також вважає, що з 24 лютого почався другий етап російсько-української війни, яка розпочалася у 2014 році, і він триватиме 10 років. 

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень