Кохання на відстані — іспит на міцність

Невже трудова міграція прирікає сім'ї на розпад?

Фото ілюстративне

Заробітчанство входить у трійку найчастіших причин, через які люди розлучаються.

Витримати довгу розлуку в чужій країні при постійній важкій роботі та самотності — це під силу не кожному. Особливо якщо це стосується сімей, де є неповнолітні діти.

Через розлуку з батьками у дітей змінюється уявлення про сімейні цінності, вони почуваються самотніми та часто їх охоплює безпричинний гнів: все тому, що один з батьків — далеко.

Досить часто у дітей, батьки яких працюють за кордоном, зникає бажання самореалізуватися і самостійно заробляти гроші, адже батьки (чи хтось один з них), маючи відчуття провини, матеріально їх утримують.

 

Часто заробітчани не хочуть повертатися в Україну до сім'ї, бо відчули за кордоном смак кращого життя...

Таких людей ми можемо поділити на дві категорії: ті, які влаштовують своє особисте життя по-новому за кордоном, і ті, які забирають своїх рідних до себе, у краще життя.

Іноді заробітчани влаштовують своє життя за кордоном через брак сил: важка робота, часто нелегальне становище, розрив родинних зв'язків.

Саме через це може дійти до одруження навіть без кохання.

Просто людині хочеться відпочити, бути в безпеці та не думати щодня про те, як заробити якомога більше.

Тривалі заробітки за кордоном руйнують 90% сімей

Будь-яка зрада — це симптом того, що людина не задовольняє свої потреби. Коли людина віддаляється від своєї половини, в неї з'являється почуття самотності, ностальгії, і вона починає шукати підтримки серед тих, хто її оточує. Можливо, спочатку немає навіть натяку на якісь серйозні стосунки.

Зав'язуються нові знайомства — на рівні дружньої підтримки. А далі вони можуть перейти у тісніші взаємини.

Коли з'являється ще один кут любовного трикутника, все залежить від того, хто зуміє створити більш привабливу атмосферу.

 

Нерідко вирішити питання, з ким бути, розтягується на місяці, а то й роки.

Стандартних рецептів, як бути в даній ситуації, немає, тому що кожна сім'я індивідуальна. Багато що залежить від того, як сімейна пара будувала стосунки, чи є в неї діти, на який час поїхав партнер, як розвиваються подальші події тощо.

Та якщо сім'я вирішує, що потрібно комусь з батьків їхати закордон, то краще мігрувати всім разом: і дітям, і батькам. Так, це складно. Але ніяке золото не замінить щасливого сімейного життя, зокрема, спілкування з дітьми.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

За матеріалами інтернет-видань

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень