Кохання на відстані — іспит на міцність
Невже трудова міграція прирікає сім'ї на розпад?
Заробітчанство входить у трійку найчастіших причин, через які люди розлучаються.
Витримати довгу розлуку в чужій країні при постійній важкій роботі та самотності — це під силу не кожному. Особливо якщо це стосується сімей, де є неповнолітні діти.
Через розлуку з батьками у дітей змінюється уявлення про сімейні цінності, вони почуваються самотніми та часто їх охоплює безпричинний гнів: все тому, що один з батьків — далеко.
Досить часто у дітей, батьки яких працюють за кордоном, зникає бажання самореалізуватися і самостійно заробляти гроші, адже батьки (чи хтось один з них), маючи відчуття провини, матеріально їх утримують.
Часто заробітчани не хочуть повертатися в Україну до сім'ї, бо відчули за кордоном смак кращого життя...
Таких людей ми можемо поділити на дві категорії: ті, які влаштовують своє особисте життя по-новому за кордоном, і ті, які забирають своїх рідних до себе, у краще життя.
Іноді заробітчани влаштовують своє життя за кордоном через брак сил: важка робота, часто нелегальне становище, розрив родинних зв'язків.
Саме через це може дійти до одруження навіть без кохання.
Просто людині хочеться відпочити, бути в безпеці та не думати щодня про те, як заробити якомога більше.
Тривалі заробітки за кордоном руйнують 90% сімей
Будь-яка зрада — це симптом того, що людина не задовольняє свої потреби. Коли людина віддаляється від своєї половини, в неї з'являється почуття самотності, ностальгії, і вона починає шукати підтримки серед тих, хто її оточує. Можливо, спочатку немає навіть натяку на якісь серйозні стосунки.
Зав'язуються нові знайомства — на рівні дружньої підтримки. А далі вони можуть перейти у тісніші взаємини.
Коли з'являється ще один кут любовного трикутника, все залежить від того, хто зуміє створити більш привабливу атмосферу.
Нерідко вирішити питання, з ким бути, розтягується на місяці, а то й роки.
Стандартних рецептів, як бути в даній ситуації, немає, тому що кожна сім'я індивідуальна. Багато що залежить від того, як сімейна пара будувала стосунки, чи є в неї діти, на який час поїхав партнер, як розвиваються подальші події тощо.
Та якщо сім'я вирішує, що потрібно комусь з батьків їхати закордон, то краще мігрувати всім разом: і дітям, і батькам. Так, це складно. Але ніяке золото не замінить щасливого сімейного життя, зокрема, спілкування з дітьми.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
За матеріалами інтернет-видань
Радіо Трек: НОВИНИ