Двох дітей на Рівненщині засипало піском (ФОТО)

Одну дитину ще шукають

Трагедія сталася сьогодні у Сарненському районі.

У прес-службі ДСНС області повідомили, що близько 16 години біля села Ясногірка на території піщаного кар’єру стався зсув піску, внаслідок чого було засипано двох дітей.

Одну дитину дістали місцеві жителі, її госпіталізували. Пошуки другої дитини тривають. 

Глибина кар’єру близько 5 м. 

До пошуків залучили місцеве населення, рятувальників і спецтехніку.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень