Кого не можна брати за хрещених батьків для дитини: прислухайтеся до цих порад

Змінити їх потім неможливо

Обряд хрещення дитини є важливим таїнством в житті малюка. Хрещені батьки стають духовними наставниками та оберігають дитину довгі роки. Тому до їх вибору потрібно підходити вдумливо і відповідально.

Кого брати в хрещені категорично не можна

Дівчат молодше 14 років і хлопців молодше 15 років. У церкві вважається, що занадто юні хресні не зможуть прищепити малюкові духовність, оскільки вони самі ще є дітьми.

Не можна брати в хрещені ченців і черниць. А ось священник стати хрещеним батьком може.

Людей з будь-якими психічними захворюваннями або недієздатних.

Сімейну пару. Хресні батьки не повинні бути пов'язані сімейними узами між собою. Не варто брати й близьких друзів, які дружні між собою або перебувають у відносинах – кумам не можна одружитися між собою.

Вважається, що самотніх людей теж не варто вибирати в хресних – вони можуть передати свою долю дитині. Це стосується також вдів і вдівців.

Не може стати хрещеним людина, яка сповідує іншу віру або атеїстів.

Популярні забобони про хресних

Вважається, що вагітні жінки не можуть стати хрещеною матір'ю. Але це не так. Найголовніше, щоб майбутня хрещена мама добре себе почувала, могла без шкоди для здоров'я пройти всі обряди та хотіла стати наставницею для малюка.

За старих часів не брали в хресні людей, у яких за різними обставинами помер хрещеник. Це вважалося найстрашнішою прикметою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень