ON-LINE

Благодійники «ПриватБанку» подарували рівненській лікарні дороге обладнання (ФОТО)

понеділок, 19 серпня 2019
Медзаклад потребував цієї апаратури

Рівненська обласна клінічна лікарня

Нещодавно Рівненська обласна лікарня отримала у подарунок нове дороге обладнання - наркозно-дихальний апарат LEON, а також насос шприцевий інфузійний SEP-21S Plus. Незамінну у роботі апаратуру на суму 1,8 млн грн на баланс медичного закладу передав благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!».

Саме цього обладнання медзаклад потребував уже давно, утім через його ціну, не міг собі дозволити, зазначив головний лікар Рівненської обласної клінічної лікарні Іван Зима:

Апарат LEON - це сучасна станція, яка дозволяє проводити анестезію на дуже якісному рівні. Це дорогий апарат експертного класу, про який ми давно мріяли, але не могли собі дозволити. А тепер, завдяки фонду «ПриватБанку», наркозно-дихальний апарат LEON і насос шприцевий інфузійний допомагатимуть нашим лікарям рятувати здоров’я пацієнтів. Насамперед, маленьких пацієнтів опікового центру обласної лікарні.

На фото - подарований медзакладу наркозно-дихальний апарат LEON

Допомагати - просто, коли навколо добрих справ об’єднуються тисячі небайдужих українців, впевнений директор Північно-Західного регіонального управління «ПриватБанку» Юрій Войтенко:

Мені надзвичайно приємно, що серед клієнтів «ПриватБанку» є багато людей з чуйними серцями. Понад мільйон українців стали меценатами фонду і кожен подарунок медзакладам, кожна допомога у рамках програм фонду, стає можливою саме завдяки небайдужим людям, які роблять благодійні внески, аби допомагати іншим.

 

Вже багато років поспіль фонд допомагає дитячим будинкам, медичним закладам, пораненим військовим і постраждалим у техногенних та природних катаклізмах. Рівненська обласна лікарня отримала подарунок від фонду в рамках програми «Заради життя», яка спрямована на допомогу дітям, у тому числі й хворим на рак.

На фото - подарований лікарні насос шприцевий інфузійний SEP-21S Plus

Додамо, що всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» працює в Україні з 2011 року. За цей час у рамках різних програм фонд надав уже понад 100 млн грн благодійної допомоги.

Долучитися до цих програми і перерахувати благодійні внески можуть усі охочі - на сайті фонду blago.pb.ua, у банкоматах і терміналах самообслуговування банку, а також за допомогою додатку «Приват24».

Всі операції в рамках благодійних програм «ПриватБанк» здійснює без комісій і надалі забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею і доставкою обладнання. Кожен клієнт отримує звіт про використання благодійних коштів. Крім того, він може отримати й повну інформацію про використання благодійних внесків - на сайті blago.pb.ua.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного