Київстар, Vodafone та lifecell розповіли, як працюватимуть мобільний зв'язок та інтернет у разі війни

Мобільні оператори постійно скаржаться на кібератаки та перебої зі зв'язком

Мобільні оператори Київстар, Vodafone та lifecell на фоні нестабільної політичної ситуації в Україні постійно скаржаться на кібератаки та перебої зі зв'язком. Проте, вони заспокоюють українців, і обіцяють надалі надавати свої послуги абонентам навіть у разі війни.

Представники компанії Київстар заявили, що за допомогою численних ресурсів підтримують безпеку своєї телекомунікаційної мережі.

Оператор має сучасний сервіс для захисту своєї мережі AntiDDoS, який відстежує та автоматично блокує кібератаки, спрямовані на обмеження доступу до IT-систем або ресурсів компаній.

 

Навіть якщо деякі станції в разі воєнного стану будуть пошкоджені, то Київстар зможе швидко змінювати трафік по всій Україні та не залишати своїх абонентів без зв'язку.

Оператор Vodafone обіцяє у разі військового вторгнення Росії на територію України передати весь контроль за мережами до Національного центру оперативно-технічного управління мережами комунікації.

Мобільний оператор також має свою систему захисту від кібератак, яка захистить абонентів у разі потреби.

Після загострення ситуації на Донбасі кілька днів тому мобільний оператор Vodafone в регіонах працює з перебоями.

 

Зокрема, зник зв'язок у Слов'янську, Краматорську, Покровському, Білокуракиному, Сєвєродонецьку та ряду міст, але мобільний оператор наразі відновив підключення до мережі.

Lifecell повідомив своїм абонентам, що навіть при незвичайних ситуаціях компанія буде підтримувати свої мережі.

Оператор має резервне обладнання та дизельні генератори, які зможуть підтримувати обладнання по всій Україні.

 

У разі частково відключення lifecell в одних регіонах, функції обладнання відключеного регіону можуть дублюватись обладнанням в інших областях.

Працездатність обладнання підтримуватиметься достатній час навіть в умовах порушення енергоживлення за допомогою дизель-генераторів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень