Китай ніколи не буде нападати  на Україну, – посол

Він зауважив, що Китай завжди поважатиме нашу країну

Надзвичайний  і Повноважний  посол КНР в Україні Фань Сяньжун розповів, що Китай не нападатиме на Україну, а навпаки допомагатиме нашій економіці.

Китай ніколи не буде нападати  на Україну, ми будемо допомагати, зокрема в економічному напрямі. Наша країна за один рік імпортує товари зі всього світу  вартістю  понад три трильйони доларів. 

 

Ми готові допомагати вам розвиватись.  У цій ситуації, яка є нині у вас, будемо вчиняти відповідально. Ми побачили, наскільки є великою єдність українського народу, а це означає і його силу, – розповів Фань Сяньжун.

Посол  також зауважив:

– Китай  назавжди буде хорошою силою для України  та в економічному,  і в політичному плані. Ми завжди будемо поважати вашу державу, розвиватимемо відносини на основі рівності  та взаємовигоди. 

 

Ми поважатимемо той шлях, який вибирають українці, бо це суверенне право кожного народу.

Крім того, нині Китай допомагає Україні, доставляючи гуманітарну допомогу. 

Джерело: сайт Львівської ОДА

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень