Новий штам пташиного грипу зафіксували в Китаї. Він має високу смертність

Поширення нового вірусу викликає занепокоєння світової спільноти

У світі, де вирує пандемія коронавірусу, нові загрози викликає новий штам пташиного грипу. Експерти занепокоєні, адже грип викликає високу смертність, пише РБК-Україна.

Від початку року зареєстровано 21 випадок зараження людей підтипом пташиного грипу H5N6. Минулого року таких випадків було тільки 5. Видання зазначає, що це значно менше, ніж було у 2017 році, коли ширився штам H7N9, проте чимало пацієнтів у критичному стані, а шестеро померли.

Зростання кількості випадків захворювання людей в Китаї в цьому році викликає занепокоєння. Це вірус, який викликає високу смертність, - заявив професор медичного центру університету Еразмус в Роттердамі Тійс Куікен.

Так, більшість хворих контактували з домашньою птицею, і наразі немає підтверджених випадків передачі вірусу від людини до людини. З лютого 2020 року спалахів H5N6 серед домашніх птахів у Китаї не фіксували.

Дослідження Китайського центру з контролю і профілактики захворювань свідчить, що генетична різноманітність і географічне поширення H5N6 несе серйозну загрозу для птахівництва і здоров'я людини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень