Кінець війни очевидний: експерт розповів про новий виклик для України

Україна потребує оперативної підтримки

Бен Ходжес — колишній головнокомандувач сухопутних військ США в Європі

Бен Ходжес — колишній головнокомандувач сухопутних військ США в Європі каже, що зараз фіксують сповільнення надходження допомоги Україні.

- Я вірив, що США і Німеччина вирішать це питання раніше. Але зараз ми приймаємо рішення дуже повільно і надаємо те, що необхідно, з запізненням. Отже, моя помилка була в оцінці дій адміністрації і німецького уряду, що вони будуть рухатися швидше, — сказав Ходжес.

Бен Ходжес повідомив, що в України залишилось 2 можливості для того, аби зайти до Криму.

Раніше передбачав, що Збройні Сили України можуть зайти до тимчасово окупованого Криму влітку 2023 року, але потім визнав, що його прогноз був невірним. Також Бен Ходжес відмовився робити новий прогноз щодо війни в Україні з конкретними часовими рамками.

- Перше — я знаю, що Україна переможе Росію. Українські солдати мають надзвичайну волю, і ситуація з логістикою покращується.

 

Україна справді понесла дуже великі втрати, як сказав генерал Залужний.

 

Та нам ще залишається дві можливості: далекобійна і високоточна зброя, яка б дозволила Україні досягати цілей у Криму і пройти вперед, — прокоментував Ходжес.

Щодо можливості просування Збройних Сил України на лівому тимчасово окупованому березі Дніпра на Херсонщині, Ходжес підкреслив важливість того, що українська армія здатна завдавати ударів по об'єктах в Криму. Це дозволить зруйнувати авіаційну базу в Саках і змушувати Чорноморський флот повністю покинути Севастополь, таким чином перекриваючи можливість постачання російських військ на лівий берег Дніпра.

Бен Ходжес — колишній головнокомандувач сухопутних військ США в Європі

Ходжес охарактеризував можливе форсування Дніпра як складну контрнаступальну операцію, яка включає в себе використання дронів, крилатих ракет, спеціальних військ, інженерних військ, артилерію, танки і всі доступні ресурси української армії.

- Якщо вони зможуть перейти Дніпро зі зміцненими силами і наблизитися до Криму, то Україна досягне дуже великого успіху, - підсумував американський генерал.

Джерело: glavred

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень