Кількість загиблих у ДТП непокоїть ДАІ

Тут оприлюднили звернення до водіїв

Працівники Державтоінспекції Рівненщини занепокоєні тим, що на дорогах області продовжують гинути і травмуватися люди. Лише за три останні доби зареєстровано тринадцять дорожньо-транспортних пригод, у результаті яких троє людей загинуло та ще дванадцять отримали травми різного ступеня тяжкості.

Незважаючи на те, що окремі автопригоди є збігом обставин, на які вплинути просто неможливо, більшості з них можна було б уникнути - вважають ДАІвці.

"Нехтуючи власним здоров’ям, а подекуди й життям, більшість учасників дорожнього руху ігнорують правила, при цьому не замислюючись над тяжкістю наслідків, які в подальшому призводять до травмування та загибелі людей на автошляхах," - йдеться у повідомленні ДАІ.

Тут зазначається: "Будьте уважні та обачні на дорозі, дотримуйтесь встановлених Правил дорожнього руху України, не порушуйте їх вимоги. Лише спільними зусиллями нам вдасться змінити ситуацію на краще, запобігти втратам серед наших рідних і близьких".

Крім цього, працівники ДАІ Рівненщини вкотре закликають всіх учасників дорожнього руху ставитися з повагою один до одного, завжди оцінювати дорожню обстановку та не  випробовувати власну долю і долю людей, які можуть стати жертвами водійської  легковажності.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень