Співробітник ДАІ вимагав гроші за лекцію

Ціна питання - 43 гривні

Факт вимагання зафільмували активісти в Кузнецовському відділенні і виклали на YouTube відео під назвою "На Рівненщині беруть хабарі в кабінеті начальника ДАІ".

На водія був складений протокол  за керування у нетверезому стані. Після ухвали суду він сплатив штраф і звернувся в ДАІ за документами, щоб повернути посвідчення. Однак, інспектор з адмінпрактики Кузнецовського ДАІ сказав, що згідно з наказом начальника, водію-порушнику потрібно ще прочинати лекцію, вартість якої 43 гривні. Проте чек про оплату так ніхто і не надав.

В обласній Державтоінспекції за цим фактом уже призначили службове розслідування. І переконують, якщо все підтвердиться, то співробітників Кузнецовського відділу ДАІ звільнять з роботи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: ДАІ
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень