Кернес перебуває у німецькій клініці на гемодіалізі. Його повернення в Україну – під питанням

Міським головою Харкова його оголосили заочно

У мера Харкова Геннадія Кернеса погіршився стан здоров’я, - повідомляє УНІАН.

 

У нього повністю відмовила друга нирка. Зараз Кернес перебуває на 100% діалізі. Наступного тижня будемо розуміти, чи дадуть лікарі дозвіл на його планове повернення до Харкова, – пояснив друг Кернеса Павло Фукс.

 

Нагадаємо, у ніч з 16 на 17 вересня Кернеса доставили літаком до Німеччини у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. У клініці "Шаріте" Геннадія Кернеса помістили в палату інтенсивної терапії, де він проходить курс лікування від COVID-19.

За час, поки Геннадій Кернес перебуває на лікуванні за кордоном, Харківська міськрада кілька разів спростовувала чутки про його смерть, а 4 листопада його офіційно оголосили міським головою Харкова. Хоч і був відсутній у передвиборчій боротьбі, він переміг на виборах з результатом 60,34% (195 044 голосів).

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень