Керівника обласної митниці знову звільнили

Сьогодні керівник обласної митниці Олег Вавровський вперше вийшов на роботу після 4-місячного лікарняного. Нагадаємо, наприкінці січня його звинуватили у хабарництві, відтоді тривала судова тяганина. І вже сьогодні Вавровському повідомили про його звільнення, яке митник прокоментував так:

Нагадаємо, Олега Вавровського  із трьома заступниками вже звільняли з посади 25 вересня 2015 року за наказом голови фіскальної служби України Романа Насірова. А наприкінці січня 2016-го правоохоронці провели обшук за місцем фактичного перебування її начальника Олега Вавровського. У результаті вилучили сховані в тайниках грошові кошти в еквіваленті понад півтора мільйони гривень. Точніше – майже 60 тисяч доларів та трохи більше тисячі євро. У фіскальній службі тоді зазначали, що вилучені кошти та речі можуть бути доказами їх здобуття службовими особами митниці злочинним шляхом. У лютому Олег Вавровський повідомив, що Київський суд виніс рішення про те, щоб повернули вилучені кошти, які належать його батькам.

Тож нині Олега Вавровського знову звільнено за грубе порушення, неналежне виконання службових обов'язків, засвідчених в акті перевірки Рівненської митниці. Втім сам Вавровський пообіцяв, що і в подальшому з посади не піде.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень