Керівника обласної митниці знову звільнили

Сьогодні керівник обласної митниці Олег Вавровський вперше вийшов на роботу після 4-місячного лікарняного. Нагадаємо, наприкінці січня його звинуватили у хабарництві, відтоді тривала судова тяганина. І вже сьогодні Вавровському повідомили про його звільнення, яке митник прокоментував так:

Нагадаємо, Олега Вавровського  із трьома заступниками вже звільняли з посади 25 вересня 2015 року за наказом голови фіскальної служби України Романа Насірова. А наприкінці січня 2016-го правоохоронці провели обшук за місцем фактичного перебування її начальника Олега Вавровського. У результаті вилучили сховані в тайниках грошові кошти в еквіваленті понад півтора мільйони гривень. Точніше – майже 60 тисяч доларів та трохи більше тисячі євро. У фіскальній службі тоді зазначали, що вилучені кошти та речі можуть бути доказами їх здобуття службовими особами митниці злочинним шляхом. У лютому Олег Вавровський повідомив, що Київський суд виніс рішення про те, щоб повернули вилучені кошти, які належать його батькам.

Тож нині Олега Вавровського знову звільнено за грубе порушення, неналежне виконання службових обов'язків, засвідчених в акті перевірки Рівненської митниці. Втім сам Вавровський пообіцяв, що і в подальшому з посади не піде.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень